Wereldwijde bedrijfsdata, realtime via één API. Start gratis met 150 API-calls.

Bedrijven in Drenthe

Drenthe telt 87.665 bedrijven in het handelsregister, van eenmanszaken tot de grootste BV's van de provincie. Hieronder zie je welke bedrijven het grootst zijn, welke branches domineren en hoe je de complete bedrijvenlijst downloadt.

87.665 bedrijven geïndexeerd

Vdl Wientjes Emmen B.V.Vdl Wientjes Emmen B.V.
Toont 25 van 87.665 bedrijven
Company NameCountryCityAddress 1State/ProvincePostal CodeWebsiteFounding YearYearly Revenue in U.S. DollarsEmployees TotalBusiness Legal Type - DescriptionNumber of Companies in GroupCompany Registration Number
1
Vdl Wientjes Emmen B.V.
Netherlands
Emmen
Phileas Foggstraat 30
Drenthe
7825 AK
vdlwientjesemmen.*****
2013
$4,314,263,984
85
Corporation
204
04026206
2
Vdl Wientjes Roden B.V.
Netherlands
Roden
Ceintuurbaan Noord 130
Drenthe
9301 NZ
vdlwientjesroden.*****
2013
$4,314,263,984
50
Corporation
204
04033013
3
Katshaar Holding B.V.
Netherlands
Coevorden
Vlieghuis Europaweg 42
Drenthe
7742 PR
royal-aware.*****
2017
$4,032,356,260
42
Corporation
154
04078019
4
Katshaar Landbouw Vastgoed B.V.
Netherlands
Coevorden
Vlieghuis Europaweg 42
Drenthe
7742 PR
royal-aware.*****
2005
$4,032,356,260
7
Corporation
154
04078025
5
Katshaar Melk B.V.
Netherlands
Coevorden
Vlieghuis Europaweg 42
Drenthe
7742 PR
royal-aware.*****
2009
$4,032,356,260
5
Corporation
154
01155089
6
Kh Dairy Sourcing B.V.
Netherlands
Coevorden
Vlieghuis Europaweg 42
Drenthe
7742 PR
royal-aware.*****
2013
$4,032,356,260
81
Corporation
154
58170227
7
Broedveen B.V.
Netherlands
Gieten
Gasselterboerveenschemond 4
Drenthe
9515 PN
N/A
2018
$3,543,265,155
7
Corporation
N/A
71323082
8
Nederlandse Aardolie Maatschappij B.V.
Netherlands
Assen
Schepersmaat 2
Drenthe
9405 TA
nam.*****
1947
$3,326,920,168
808
Corporation
7
04008869
9
Van Triest Cirqlar B.V.
Netherlands
Hoogeveen
Buitenvaart 1006
Drenthe
7905 SC
vantriestcirqlar.*****
2024
$2,903,599,716
90
Corporation
78
04077705
10
Media Markt Assen B.V.
Netherlands
Assen
Kroonwerk 21
Drenthe
9401 BA
mediamarkt.*****
2013
$2,019,964,502
27
Corporation
935
56962967
11
Media Markt Emmen B.V.
Netherlands
Emmen
Noorderplein 90
Drenthe
7811 MG
mediamarkt.*****
2013
$2,019,964,502
26
Corporation
935
57735050
12
Unigarant N.V.
Netherlands
Hoogeveen
Schutstraat 120
Drenthe
7901 EH
unigarant.*****
1971
$1,705,673,688
531
Corporation
150
04023408
13
Uvm Verzekeringsmaatschappij N.V.
Netherlands
Hoogeveen
Schutstraat 120
Drenthe
7901 EH
anwb.*****
1989
$1,705,673,688
20
Corporation
150
04037930
14
Foox Hoogeveen B.V.
Netherlands
Hoogeveen
Stephensonstraat 66
Drenthe
7903 AW
foox.*****
2004
$1,620,990,581
44
Corporation
14
04030087
15
Le Roux Verpakkingen & Disposables B.V.
Netherlands
Assen
Portugallaan 3
Drenthe
9403 DR
leroux.*****
2010
$1,562,324,071
20
Corporation
591
50091824
16
Pipeline Refinery Services B.V.
Netherlands
Emmen
Industrieweg 10
Drenthe
7761 PV
prs-international.*****
2023
$1,404,336,784
32
Corporation
84
60075120
17
Flex Deelnemingen B.V.
Netherlands
Emmen
Westeind 54 C
Drenthe
7811 ME
volkerwessels.*****
2023
$1,404,336,784
4
Corporation
84
61495530
18
Grando Keukens En Bad Assen B.V.
Netherlands
Assen
Borgstee 10 B
Drenthe
9403 TV
grando.*****
2014
$1,128,083,051
4
Corporation
421
60328967
19
Heluto Service B.V.
Netherlands
Havelte
Dieverbrug 8
Drenthe
7981 AE
heluto.*****
2020
$1,086,505,927
23
Corporation
309
04019891
20
Heluto B.V.
Netherlands
Havelte
Dieverbrug 8
Drenthe
7981 AE
heluto.*****
2020
$1,086,505,927
37
Corporation
309
04025884
21
Probis Nederland B.V.
Netherlands
Beilen
Ossebroeken 34
Drenthe
9411 VR
probisnederland.*****
2025
$1,086,505,927
57
Corporation
309
01131171
22
Smart2cloud B.V.
Netherlands
Assen
Spanjelaan 21
Drenthe
9403 DN
smart2cloud.*****
2013
$1,086,505,927
7
Corporation
309
58204636
23
Van Voskuilen Industrie B.V.
Netherlands
Meppel
Pieter Mastebroekweg 8
Drenthe
7942 JZ
voskuilenindustrie.*****
2022
$1,077,431,843
18
Corporation
99
70426015
24
Grid Control Systems B.V.
Netherlands
Beilen
Julianastraat 11
Drenthe
9431 BG
voskuilenindustrie.*****
2025
$1,077,431,843
4
Corporation
2
76974154
25
Medizon Holding B.V.
Netherlands
Roden
Nijverheidsweg 2
Drenthe
9301 ZL
medizon.*****
2008
$920,736,260
4
Corporation
109
34313296

U bekijkt 25 van 87.665 bedrijven

Gratis testbestand aanvragen

Grootste bedrijven in Drenthe

Wat het grootste bedrijf van Drenthe is, hangt af van hoe je meet. Je kunt kijken naar de waardering, naar de omzet of naar het aantal mensen dat er werkt. Een waardering is voor de meeste bedrijven niet openbaar, dus hier houden we het bij omzet en medewerkers.

Gemeten naar omzet staat Vdl Wientjes Emmen B.V. bovenaan in Drenthe. Het hoort bij een groep die samen €4,3 miljard per jaar omzet. Kijk je naar het aantal medewerkers, dan staat Smurfit Westrock Development Centre B.V. bovenaan met 3.000 mensen. We hebben daarvoor alleen gekeken naar de 27.293 BV's in Drenthe; eenmanszaken, stichtingen en andere rechtsvormen tellen hier niet mee.

Hoe alle 87.665 bedrijven in Drenthe verdeeld zijn over omzet en aantal medewerkers, zie je in de twee tabellen hieronder.

Omzet per jaar

72,8%van de bedrijven heeft minder dan €100.000 omzet per jaar

OmzetAantalAandeel
tot €100.00063.860
€100.000 tot €500.00014.097
€500.000 tot €1 mln2.645
€1 mln tot €5 mln1.752
€5 mln tot €10 mln177
€10 mln tot €50 mln203
€50 mln tot €100 mln121
€100 mln tot €500 mln232
€500 mln tot €1 mld18
€1 mld of meer24
Onbekend4.536

Aantal medewerkers

82,0%van de bedrijven heeft 1 tot 4 medewerkers

MedewerkersAantalAandeel
1-471.927
5-97.248
10-192.098
20-49860
50-99296
100-199141
200-49964
500-99925
1.000-4.99915
10.000+1
Onbekend4.990

Bron: handelsregister en CompanyData. "Onbekend" zijn bedrijven zonder gepubliceerd cijfer.

Grootste branches in Drenthe

De grootste branchegroepen in Drenthe op basis van geregistreerde bedrijven, met de top vijf bedrijven per omzet in elke branche.

Holdings

12.785 bedrijven

SIC 6719

Bekijk alle 12.785 in onze tool →

Maatschappelijke dienstverlening

4.003 bedrijven

SIC 8322

Bekijk alle 4.003 in onze tool →

Kappers en schoonheidsverzorging

2.518 bedrijven

SIC 7231

Bekijk alle 2.518 in onze tool →

Paramedische praktijken

2.477 bedrijven

SIC 8049

Bekijk alle 2.477 in onze tool →

Zakelijke dienstverlening

2.472 bedrijven

SIC 7389

Bekijk alle 2.472 in onze tool →

Organisatieadvies en managementconsultancy

2.241 bedrijven

SIC 8742

Bekijk alle 2.241 in onze tool →

Onderwijs en opleidingen

2.233 bedrijven

SIC 8299

Bekijk alle 2.233 in onze tool →

Projectontwikkeling en woningbouw

2.117 bedrijven

SIC 1531

Bekijk alle 2.117 in onze tool →

Alle branches in Drenthe

Samen vormen holdings, Maatschappelijke dienstverlening en Kappers en schoonheidsverzorging de top drie branches van Drenthe, goed voor 22% van de totale economie van de provincie. Het oudste bedrijf dat we vinden in Drenthe is FA. Willemsma, opgericht in 1827, gevolgd door Vossema Beheer B.V.. Ze bestaan nog steeds, samen met 87.663 andere bedrijven in Drenthe.

Ze staan allemaal in onze data. Zoek een bedrijf op in de tabel bovenaan deze pagina, ontvang de volledige lijst als Excel-bestand of haal de records via onze API rechtstreeks je eigen systemen binnen.

Offices of Holding Companies, Not Elsewhere Classified: 12.785 (15%)Maatschappelijke dienstverlening: 4.003 (5%)Kappers en schoonheidsverzorging: 2.518 (3%)Paramedische praktijken: 2.477 (3%)Zakelijke dienstverlening: 2.472 (3%)Organisatieadvies en managementconsultancy: 2.241 (3%)Onderwijs en opleidingen: 2.233 (3%)Projectontwikkeling en woningbouw: 2.117 (2%)Podiumkunsten en evenementenproductie: 2.024 (2%)Sportscholen en fitnesscentra: 1.751 (2%)Overige branches: 53.044 (61%)87.665bedrijven
  • Offices of Holding Companies, Not Elsewhere Classified12.785
  • Maatschappelijke dienstverlening4.003
  • Kappers en schoonheidsverzorging2.518
  • Paramedische praktijken2.477
  • Zakelijke dienstverlening2.472
  • Organisatieadvies en managementconsultancy2.241
  • Onderwijs en opleidingen2.233
  • Projectontwikkeling en woningbouw2.117
  • Podiumkunsten en evenementenproductie2.024
  • Sportscholen en fitnesscentra1.751
  • Overige branches53.044

Plaats deze bedrijventabel gratis op je eigen website

Heb je een website over Drenthe, bijvoorbeeld van een ondernemersvereniging, een lokaal nieuwsplatform of een bedrijvengids? Dan mag je de bedrijventabel van bovenaan deze pagina gratis overnemen. Kopieer de code hieronder en plak hem in je pagina.

We werken onze data elke maand bij, en de tabel op jouw site ververst vanzelf mee. Zo blijft je website up-to-date zonder dat je er iets voor hoeft te doen, en zien je bezoekers altijd de actuele bedrijven van Drenthe.

We vinden het leuk als je onze data gebruikt. Stuur ons gerust een berichtje met een link naar je site via info@companydata.com, dan zien we waar de tabel terechtkomt.

HTML
<iframe src="https://companydata.com/nl/embed/city/drenthe/" width="100%" height="700" frameborder="0" loading="lazy" title="Bedrijven in Drenthe"></iframe>
<p>Bron: <a href="https://companydata.com/nl/bedrijven/drenthe/">Bedrijven in Drenthe</a> van CompanyData</p>

Zo ontvang je Drenthe bedrijvendata

Kies hoe je de data wilt ontvangen. Van elk bedrijf krijg je meer dan 50 gegevens, zoals adres, branche, omzet en contactgegevens, rechtstreeks uit het handelsregister van Nederland.

Excel / CSV download

Op maat samengestelde Drenthe bedrijvengids in Excel of CSV. Filter op branche, personeel of omzet. Levering binnen 24 uur.

API-toegang

Stream Drenthe bedrijvendata direct naar je CRM, marketingstack of analytics-pijplijn. JSON, REST, 50+ velden per record.

Ontdek de API

Live zoektool

Doorzoek Drenthe bedrijven online met filters op branche, omvang, omzet en SBI-code. Exporteer je selectie.

Open de zoektool

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over het zoeken, filteren en bestellen van Drenthe bedrijvendata.

Onze bedrijvengids van Drenthe bevat elk bedrijf dat met een adres in Drenthe in het handelsregister van Nederland staat. Het actuele aantal staat bovenaan deze pagina.
Drenthe records komen rechtstreeks uit het officiële handelsregister van Nederland, aangevuld met 50+ datapunten: omzet, personeel, branchecodes, contactgegevens en eigendomsstructuur.
Kerndata uit het handelsregister wordt wekelijks ververst. Verrijkte velden (omzet, personeel, contactgegevens) worden maandelijks bijgewerkt zodat je Drenthe lijst nooit veroudert.
Ja. Elke Drenthe record is voorzien van SBI/SIC branchecodes. Je kunt je gids laten filteren op één of meerdere codes, personeels­categorieën of omzet­drempels.
Excel (.xlsx), CSV en JSON. Voor API-klanten leveren we gepagineerde JSON. Aangepaste formaten (Parquet, SQL-dump) op aanvraag.
Ja. We leveren alleen bedrijfsgegevens en openbare zakelijke contactgegevens. Gegevens van privépersonen leveren we niet, behalve waar het handelsregister ze zelf publiceert, zoals bij eenmanszaken.
Ja. Vraag een gratis sample van 100 records uit Drenthe aan en je ontvangt het binnen één werkdag.
Ja. De volledige Drenthe dataset is beschikbaar via onze REST API met dezelfde filters als de gids-bouwer. Zie onze API-pagina voor de tarieven.
Standaard Excel- en CSV-bestanden worden binnen 24 uur geleverd. API-toegang is binnen één werkdag actief. Spoedlevering (zelfde dag) is op aanvraag mogelijk.
Snapshot-data tot 3 jaar terug is beschikbaar voor de meeste velden, en 7+ jaar voor kerndata uit het handelsregister. Ideaal voor trend- en verloop­analyses - vraag een offerte op maat.

Een Drenthe bedrijvengids op maat nodig?

Geef aan welke branche, regio of bedrijfsomvang je nodig hebt. Wij sturen een export op maat binnen 24 uur.

+31 20 705 2360