Wereldwijde bedrijfsdata, realtime via één API. Start gratis met 150 API-calls.

Bedrijven in Overijssel

Overijssel telt 217.572 bedrijven in het handelsregister, van eenmanszaken tot de grootste BV's van de provincie. Hieronder zie je welke bedrijven het grootst zijn, welke branches domineren en hoe je de complete bedrijvenlijst downloadt.

217.572 bedrijven geïndexeerd

Cycloon Groep B.V.Cycloon Groep B.V.
Toont 25 van 217.572 bedrijven
Company NameCountryCityAddress 1State/ProvincePostal CodeWebsiteFounding YearYearly Revenue in U.S. DollarsEmployees TotalBusiness Legal Type - DescriptionNumber of Companies in GroupCompany Registration Number
1
Cycloon Groep B.V.
Netherlands
Zwolle
Meeuwenlaan 2
Overijssel
8011 BZ
bol.*****
2022
$94,494,684,848
2
Corporation
4235
85377481
2
Dutch Nutrition Operations B.V.
Netherlands
Zwolle
Bohemenstraat 15
Overijssel
8028 SB
dutchnutrition.*****
2020
$15,524,201,304
20
Corporation
251
68855273
3
Frieslandcampina Dutch Nutrition B.V.
Netherlands
Zwolle
Bohemenstraat 15
Overijssel
8028 SB
dutchnutrition.*****
2020
$15,524,201,304
35
Corporation
251
77938038
4
Abbvie Logistics B.V.
Netherlands
Zwolle
Zuiderzeelaan 53
Overijssel
8017 JV
abbvie.*****
2012
$12,828,384,206
170
Corporation
513
54910765
5
Huiskes-Kokkeler B.V.
Netherlands
Hengelo
Goudstraat 65
Overijssel
7554 NG
huiskes-kokkeler.*****
1957
$10,459,922,666
224
Corporation
13
06046888
6
Sloten B.V.
Netherlands
Deventer
Antwerpenweg 7
Overijssel
7418 CR
sloten.*****
1996
$9,287,406,315
65
Corporation
1483
38024128
7
Koninklijke Volkerwessels B.V.
Netherlands
Rijssen
Reggesingel 10
Overijssel
7461 BA
volkerwessels.*****
2007
$7,418,577,075
16,253
Corporation
551
34270985
8
Volkerwessels B.V.
Netherlands
Rijssen
Reggesingel 10
Overijssel
7461 BA
volkerwessels.*****
2025
$7,418,577,075
4
Corporation
551
99143097
9
Tagetik Benelux B.V.
Netherlands
Deventer
Staverenstraat 15 Gebouw A
Overijssel
7418 CJ
tagetik.*****
2007
$7,099,659,000
28
Corporation
250
09170142
10
Segment B.V.
Netherlands
Goor
Houboerweg 1
Overijssel
7478 RS
kijkover.*****
2006
$7,099,659,000
50
Corporation
2
14035306
11
Hulsink-De Roo B.V.
Netherlands
Dalfsen
Den Hulst 102
Overijssel
7711 GS
bam-li.*****
2015
$6,826,162,322
10
Corporation
349
02319658
12
Bam Energie & Water Noord-Oost B.V.
Netherlands
Dalfsen
Den Hulst 102
Overijssel
7711 GS
bamenergie-en-water.*****
2021
$6,826,162,322
109
Corporation
349
38023546
13
Bam Infra Materieel B.V.
Netherlands
Dalfsen
Den Hulst 114
Overijssel
7711 GS
baminfra.*****
2016
$6,826,162,322
30
Corporation
349
34036869
14
Wolters Kluwer Holding Nederland B.V.
Netherlands
Deventer
Staverenstraat 15
Overijssel
7418 CJ
wolterskluwer.*****
1999
$6,069,646,064
653
Corporation
250
38005363
15
Wolters Kluwer Nederland B.V.
Netherlands
Deventer
Staverenstraat 15
Overijssel
7418 CJ
nlcitymap.*****
1988
$6,069,646,064
400
Corporation
250
38013226
16
Energiewacht B.V.
Netherlands
Zwolle
Lippestraat 1
Overijssel
8028 PS
energiewacht.*****
2020
$5,045,370,668
386
Corporation
1334
76591042
17
Vdl Enabling Technologies Group Almelo B.V.
Netherlands
Almelo
Bornsestraat 345
Overijssel
7601 PB
vdletg.*****
1985
$4,314,263,984
178
Corporation
9
02041611
18
A-Ware Logistics B.V.
Netherlands
Deventer
Stegemanweg 1
Overijssel
7418 HL
royal-aware.*****
2023
$4,032,356,260
32
Corporation
154
30210145
19
Volkerwessels Nederland B.V.
Netherlands
Rijssen
Reggesingel 10
Overijssel
7461 BA
volkerwessels.*****
1978
$3,743,578,320
7,249
Corporation
551
24134006
20
Plukon Saasveld B.V.
Netherlands
Denekamp
Holscherdijk 3
Overijssel
7597 KA
munsterhuis.*****
1996
$3,543,265,155
26
Corporation
76
06082278
21
Plukon Goor B.V.
Netherlands
Goor
Breukersweg 10
Overijssel
7471 ST
plukon.*****
1908
$3,543,265,155
184
Corporation
76
06020877
22
Plukon Dedemsvaart B.V.
Netherlands
Hardenberg
Langewijk 135
Overijssel
7701 AD
plukon.*****
1958
$3,543,265,155
203
Corporation
76
24128627
23
Trent Infrastructuur B.V.
Netherlands
Enschede
Zuiderval 98
Overijssel
7543 EZ
trentglasvezel.*****
2020
$3,217,996,844
21
Corporation
44
08140878
24
Trivium Packaging Netherlands B.V.
Netherlands
Deventer
Zweedsestraat 7
Overijssel
7418 BG
triviumpackaging.*****
1934
$3,098,000,000
980
Corporation
2771
38006815
25
Trivium Aluminium Packaging Netherlands B.V.
Netherlands
Deventer
Zweedsestraat 7
Overijssel
7418 BG
triviumpackaging.*****
1952
$3,098,000,000
255
Corporation
2771
30023647

U bekijkt 25 van 217.572 bedrijven

Gratis testbestand aanvragen

Grootste bedrijven in Overijssel

Wat het grootste bedrijf van Overijssel is, hangt af van hoe je meet. Je kunt kijken naar de waardering, naar de omzet of naar het aantal mensen dat er werkt. Een waardering is voor de meeste bedrijven niet openbaar, dus hier houden we het bij omzet en medewerkers.

Gemeten naar omzet staat Cycloon Groep B.V. bovenaan in Overijssel. Het hoort bij een groep die samen €94,5 miljard per jaar omzet. Kijk je naar het aantal medewerkers, dan staat Adg B.V. bovenaan met 31.854 mensen. We hebben daarvoor alleen gekeken naar de 76.830 BV's in Overijssel; eenmanszaken, stichtingen en andere rechtsvormen tellen hier niet mee.

Hoe alle 217.572 bedrijven in Overijssel verdeeld zijn over omzet en aantal medewerkers, zie je in de twee tabellen hieronder.

Omzet per jaar

70,4%van de bedrijven heeft minder dan €100.000 omzet per jaar

OmzetAantalAandeel
tot €100.000153.065
€100.000 tot €500.00037.440
€500.000 tot €1 mln7.763
€1 mln tot €5 mln5.294
€5 mln tot €10 mln717
€10 mln tot €50 mln979
€50 mln tot €100 mln489
€100 mln tot €500 mln881
€500 mln tot €1 mld208
€1 mld of meer137
Onbekend10.599

Aantal medewerkers

81,5%van de bedrijven heeft 1 tot 4 medewerkers

MedewerkersAantalAandeel
1-4177.319
5-917.030
10-195.697
20-492.858
50-99937
100-199483
200-499248
500-99976
1.000-4.99938
5.000-9.9992
10.000+4
Onbekend12.880

Bron: handelsregister en CompanyData. "Onbekend" zijn bedrijven zonder gepubliceerd cijfer.

Grootste branches in Overijssel

De grootste branchegroepen in Overijssel op basis van geregistreerde bedrijven, met de top vijf bedrijven per omzet in elke branche.

Holdings

35.448 bedrijven

SIC 6719

Bekijk alle 35.448 in onze tool →

Maatschappelijke dienstverlening

9.855 bedrijven

SIC 8322

Bekijk alle 9.855 in onze tool →

Zakelijke dienstverlening

6.646 bedrijven

SIC 7389

Bekijk alle 6.646 in onze tool →

Paramedische praktijken

5.945 bedrijven

SIC 8049

Bekijk alle 5.945 in onze tool →

Podiumkunsten en evenementenproductie

5.733 bedrijven

SIC 7922

Bekijk alle 5.733 in onze tool →

Kappers en schoonheidsverzorging

5.420 bedrijven

SIC 7231

Bekijk alle 5.420 in onze tool →

Organisatieadvies en managementconsultancy

5.404 bedrijven

SIC 8742

Bekijk alle 5.404 in onze tool →

Onderwijs en opleidingen

5.181 bedrijven

SIC 8299

Bekijk alle 5.181 in onze tool →

Alle branches in Overijssel

Samen vormen holdings, Maatschappelijke dienstverlening en Zakelijke dienstverlening de top drie branches van Overijssel, goed voor 24% van de totale economie van de provincie. Het oudste bedrijf dat we vinden in Overijssel is Gemeente Raalte, opgericht in 1783, gevolgd door Leeuwbelvast B.V.. Ze bestaan nog steeds, samen met 217.570 andere bedrijven in Overijssel.

Ze staan allemaal in onze data. Zoek een bedrijf op in de tabel bovenaan deze pagina, ontvang de volledige lijst als Excel-bestand of haal de records via onze API rechtstreeks je eigen systemen binnen.

Offices of Holding Companies, Not Elsewhere Classified: 35.448 (16%)Maatschappelijke dienstverlening: 9.855 (5%)Zakelijke dienstverlening: 6.646 (3%)Paramedische praktijken: 5.945 (3%)Podiumkunsten en evenementenproductie: 5.733 (3%)Kappers en schoonheidsverzorging: 5.420 (2%)Organisatieadvies en managementconsultancy: 5.404 (2%)Onderwijs en opleidingen: 5.181 (2%)Projectontwikkeling en woningbouw: 4.612 (2%)Ingenieurs- en adviesbureaus: 3.519 (2%)Overige branches: 129.809 (60%)217.572bedrijven
  • Offices of Holding Companies, Not Elsewhere Classified35.448
  • Maatschappelijke dienstverlening9.855
  • Zakelijke dienstverlening6.646
  • Paramedische praktijken5.945
  • Podiumkunsten en evenementenproductie5.733
  • Kappers en schoonheidsverzorging5.420
  • Organisatieadvies en managementconsultancy5.404
  • Onderwijs en opleidingen5.181
  • Projectontwikkeling en woningbouw4.612
  • Ingenieurs- en adviesbureaus3.519
  • Overige branches129.809

Plaats deze bedrijventabel gratis op je eigen website

Heb je een website over Overijssel, bijvoorbeeld van een ondernemersvereniging, een lokaal nieuwsplatform of een bedrijvengids? Dan mag je de bedrijventabel van bovenaan deze pagina gratis overnemen. Kopieer de code hieronder en plak hem in je pagina.

We werken onze data elke maand bij, en de tabel op jouw site ververst vanzelf mee. Zo blijft je website up-to-date zonder dat je er iets voor hoeft te doen, en zien je bezoekers altijd de actuele bedrijven van Overijssel.

We vinden het leuk als je onze data gebruikt. Stuur ons gerust een berichtje met een link naar je site via info@companydata.com, dan zien we waar de tabel terechtkomt.

HTML
<iframe src="https://companydata.com/nl/embed/city/overijssel/" width="100%" height="700" frameborder="0" loading="lazy" title="Bedrijven in Overijssel"></iframe>
<p>Bron: <a href="https://companydata.com/nl/bedrijven/overijssel/">Bedrijven in Overijssel</a> van CompanyData</p>

Zo ontvang je Overijssel bedrijvendata

Kies hoe je de data wilt ontvangen. Van elk bedrijf krijg je meer dan 50 gegevens, zoals adres, branche, omzet en contactgegevens, rechtstreeks uit het handelsregister van Nederland.

Excel / CSV download

Op maat samengestelde Overijssel bedrijvengids in Excel of CSV. Filter op branche, personeel of omzet. Levering binnen 24 uur.

API-toegang

Stream Overijssel bedrijvendata direct naar je CRM, marketingstack of analytics-pijplijn. JSON, REST, 50+ velden per record.

Ontdek de API

Live zoektool

Doorzoek Overijssel bedrijven online met filters op branche, omvang, omzet en SBI-code. Exporteer je selectie.

Open de zoektool

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over het zoeken, filteren en bestellen van Overijssel bedrijvendata.

Onze bedrijvengids van Overijssel bevat elk bedrijf dat met een adres in Overijssel in het handelsregister van Nederland staat. Het actuele aantal staat bovenaan deze pagina.
Overijssel records komen rechtstreeks uit het officiële handelsregister van Nederland, aangevuld met 50+ datapunten: omzet, personeel, branchecodes, contactgegevens en eigendomsstructuur.
Kerndata uit het handelsregister wordt wekelijks ververst. Verrijkte velden (omzet, personeel, contactgegevens) worden maandelijks bijgewerkt zodat je Overijssel lijst nooit veroudert.
Ja. Elke Overijssel record is voorzien van SBI/SIC branchecodes. Je kunt je gids laten filteren op één of meerdere codes, personeels­categorieën of omzet­drempels.
Excel (.xlsx), CSV en JSON. Voor API-klanten leveren we gepagineerde JSON. Aangepaste formaten (Parquet, SQL-dump) op aanvraag.
Ja. We leveren alleen bedrijfsgegevens en openbare zakelijke contactgegevens. Gegevens van privépersonen leveren we niet, behalve waar het handelsregister ze zelf publiceert, zoals bij eenmanszaken.
Ja. Vraag een gratis sample van 100 records uit Overijssel aan en je ontvangt het binnen één werkdag.
Ja. De volledige Overijssel dataset is beschikbaar via onze REST API met dezelfde filters als de gids-bouwer. Zie onze API-pagina voor de tarieven.
Standaard Excel- en CSV-bestanden worden binnen 24 uur geleverd. API-toegang is binnen één werkdag actief. Spoedlevering (zelfde dag) is op aanvraag mogelijk.
Snapshot-data tot 3 jaar terug is beschikbaar voor de meeste velden, en 7+ jaar voor kerndata uit het handelsregister. Ideaal voor trend- en verloop­analyses - vraag een offerte op maat.

Een Overijssel bedrijvengids op maat nodig?

Geef aan welke branche, regio of bedrijfsomvang je nodig hebt. Wij sturen een export op maat binnen 24 uur.

+31 20 705 2360